لیندسی گراهام,اخبار ی,خبرهای ی,خاورمیانه

"لیندسی گراهام"سناتور جمهوریخواه از ایالات کارولینای جنوبی روز دوشنبه، رئیس جمهوری ترکیه را تهدید کرد و گفت: اردوغان را از سوریه بیرون می کنیم.

گراهام در گفت و گو با فاکس نیوز افزود: اردوغان با حمله نظامی به کردها، بزرگ ترین اشتباه را در زندگی ی اش مرتکب شد و تحریم های اقتصادی شدیدی علیه وی وضع خواهد شد.

این سناتور جمهوری خواه که متحد <<دونالد ترامپ>> رئیس جمهوری آمریکاست، با اشاره به این که " کارها را در سوریه به روال گذشته باز خواهیم گرداند" گفت: جان احزاب جمهوریخواه و دمکرات از رئیس جمهوری ترکیه به لب آمده است.

<<استیون منوچین>> وزیر خزانه داری آمریکا نیز جمعه گذشته به ترکیه هشدار داد: واشنگتن در این مرحله به دنبال فعال کردن تحریم ها علیه آنکارا نیست، اما رئیس جمهوری در حال ارائه مجوز تحریم های سخت علیه ترکیه است.

گراهام دوشنبه هفته گذشته (۱۵ مهرماه) و پیش از شروع عملیات ترکیه در شمال سوریه نیز آنکارا را تهدید به اعمال تحریم های اقتصادی کرد و گفت: رای کنگره آمریکا برای تحریم ترکیه، از قدرت بالایی برخوردار خواهد بود.

پامپئو: اگر ترکیه می‌خواهد بیشتر تحریم نشود، عملیات در سوریه را متوقف کند

گراهام: اردوغان را از سوریه بیرون می‌کنیم

ترامپ جزئیات تحریم‌ها علیه ترکیه را اعلام کرد/ رئیس جمهور آمریکا: برای نابود ساختن اقتصاد ترکیه کامل

جمهوری ,تحریم ,ترکیه ,رئیس ,سوریه ,گراهام ,رئیس جمهوری ,تحریم های ,جمهوری ترکیه ,کرد و ,را تهدید ,رئیس جمهوری ترکیه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
kaviani1720 inartocos frektylechonar kavoshgarrooz kavirgrafik aegol bertlinsheng reportaj34 liftmicphentpea sabtetehran